OKULARY DLA DZIECINaszym celem jest sprawić, by dzieci chętnie nosiły okulary korekcyjne, dlatego z cierpliwością dobieramy maluchom takie okulary, które pokochają.

Bogaty wybór okularów dla dzieci

Nasz salon oferuje bogaty wybór okularów dla dzieci. Oprawki dziecięcych okularów muszą być elastyczne, wygodne i lekkie – nie mogą przeszkadzać w nauce i zabawie. Muszą być też trwałe, ponieważ dzieci są bardzo aktywne i nie przykładają większej uwagi do dbałości o okulary, choć tę kwestię chętnie z dziećmi poruszamy. Odporność na zarysowania i złamania jest tym, co charakteryzuje oferowane przez nas szkła i oprawki okularowe.

W doborze okularów dla dzieci niemałe znaczenia ma także ich wygląd. Dziecko chętniej założy okulary, jeśli wizualnie będą atrakcyjne. Oprawki okularów dziecięcych występują w wielu gamach kolorystycznych, niekiedy łączą różne kolory bądź faktury, zawierają bajkowe motywy. W naszym salonie dziecko ma możliwość obejrzenia i przymierzenia wielu oprawek okularowych. Biorąc pod uwagę zarówno opinię dziecka, jak i rodzica, pomożemy wybrać idealne okulary dziecięce.

Zadzwoń
730 388 252