OKULARY KOREKCYJNE I PROGRESYWNEOkulary korekcyjne i progresywne renomowanych marek są tym, co z pewnością znajdziesz w naszym salonie. Nie tylko zrealizujemy receptę, wystawioną przez lekarza okulistę (badania wykonujemy także na miejscu), ale pomożemy Ci wybrać idealne soczewki okularowe, odpowiednie dla Twojej wady wzroku oraz Twoich potrzeb. 

Bogaty wybór soczewek

Zachęcamy do wyboru soczewek z powłokami: antyrefleksyjną, hydrofobową czy oleofobową, które ułatwią codzienne ich użytkowanie. Dużą popularnością cieszą się soczewki indeksowane, czyli redukujące grubość szkieł, szczególnie jeśli osoba nosząca okulary ma dużą wadę wzroku. Dysponujemy również wieloma rodzajami soczewek progresywnych.

 

Okulary progresywne

Okulary progresywne dla osób 40+ poprawiają ostrość widzenia, niezależnie od tego, czy przedmiot obserwacji znajduje się blisko, czy daleko. Soczewki progresywne to najnowocześniejsze soczewki okularowe, posiadające wiele wartości korekcyjnych, odpowiadających za dobre widzenie z różnych odległości. Niewątpliwą zaletą okularów progresywnych jest to, iż nie różnią się wyglądem od zwykłych soczewek jednoogniskowych, a zapewniają znacznie większy komfort oczom.

Oprócz soczewek, niezwykle ważne są oprawki okularów korekcyjnych. Muszą być dobrze dopasowane, jako że okulary korekcyjne, w przeciwieństwie do przeciwsłonecznych, nosimy długo, często przez cały dzień. Pomożemy Ci wybrać idealne dla Ciebie, wykonane z najwyższą starannością, oprawki okularów korekcyjnych. Zadbamy nie tylko o estetyczny (i modny) wygląd, ale także wygodę noszenia okularów.

Zadzwoń
730 388 252