SOCZEWKI KONTAKTOWEWady wzroku wymuszają zakup i noszenie okularów korekcyjnych, a soczewki kontaktowe są dla nich doskonałą alternatywą. Wysokiej jakości soczewki są tym, co z pewnością można znaleźć w naszym salonie.
/br>

Wysokiej jakości soczewki, pomoc w doborze soczewek

Idealny dobór okularów korekcyjnych nie każdego zadowala. Są klienci, którzy znacznie lepiej czują się bez okularów – noszenie ich wydaje im się niekomfortowe, nie akceptują siebie w oprawkach (nawet najmodniejszych), ponadto z natury są zapominalscy i zdarza im się okulary zgubić. W opisanych sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest wybór soczewek kontaktowych.


Soczewki należy dobierać w salonie optycznym – zawsze powinien robić to specjalista. Zakup soczewek kontaktowych niewiadomego pochodzenia, bez sprawdzenia krzywizny rogówki i oceny wydzielania łez, może mieć fatalne konsekwencje. W naszym salonie dobierzemy idealne dla Ciebie soczewki kontaktowe, udzielimy porad w zakresie ich używania i pielęgnacji.Soczewki, podobnie jak okulary, korygują wady wzroku. Ponadto, umożliwiają wprowadzenie drobnych zmian wizualnych. W naszym salonie oferujemy markowe soczewki kontaktowe różnego typu, jak również soczewki progresywne i toryczne. Klienci mają do dyspozycji m.in. soczewki jednodniowe i dwutygodniowe.

Zadzwoń
730 388 252